איך להתחיל טיקטוק לייב

טיקטוק לייב

מחפש את סרטון הטיקטוק הקסום שיהפוך את החשבון לויראלי? אין לנו את זה, אבל יש לנו דרך להתקרב. טיקטוק לייב יכול לעזור לך ליצור קשר עם הקהל שלך בזמן אמת תוך משיכת עוקבים חדשים לחשבון שלך.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא להפעיל את המצלמה ולהתחיל לדבר – מה שנראה לך איך לעשות בפוסט הזה.

מה זה טיקטוק לייב?

טיקטוק LIVE הוא פחות או יותר מה שהיית מצפה – זו הדרך של TikTok לעשות וידאו חי, בדיוק כמו שיש לנו Facebook Live, Instagram Live ו-YouTube Live. לפי הפלטפורמה, TikTok LIVE היא דרך למשתמשים וליוצרים לקיים אינטראקציה בזמן אמת. ישנן מספר הגבלות דרישות:

 • אתה צריך להיות לפחות 1,000 עוקבים כדי לפתוח TikTok בשידור חי (למרות שיש פריצה כרגע – עוד על כך בהמשך).
 • אתה צריך להיות בן 16 ומעלה כדי להשיק לייב משלך
 • אתה צריך להיות בן 18 ומעלה כדי לשלוח ולקבל מתנות במהלך LIVE. מתנות הן בעצם הצעות וירטואליות מהעוקבים שלך במהלך שידור חי, שניתן להמיר במזומן.

איך לעלות לייב בטיקטוק?

בתנאי שאתה עומד בדרישות לעיל, בצע את השלבים הבאים כדי לעבור לאוויר ב-TikTok:

 1. פתח את המצלמה.
 2. גלול בין האפשרויות מתחת לכפתור האדום עד שתמצא LIVE והקש עליו.
 3. צור כותרת לזרם החי שלך.
 4. בחר את תמונת השער, הנושא וכל מסנן אחר.
 5. הקש על הלחצן הוורוד עבור לייב.
 • שלב מס' 1: לחץ על ה-+ בתחתית מסך ה-TikTok שלך כדי לפתוח את המצלמה.
 • שלב מס' 2: הסתכל מתחת לחצן ההקלטה האדום היכן נמצאות אפשרויות ההקלטה. גלול ימינה עד שתמצא את האפשרות LIVE ולאחר מכן הקש עליה.
 • שלב מס' 3: הוסף כותרת. שמור את זה סופר קצר! יש לך רק כ-30 תווים.
 • שלב מס' 4: בחר תמונת שער. זו יכולה להיות תמונת הפרופיל שלך או שאתה יכול לשנות אותה למשהו אחר. בחר את הנושא שלך, מסננים, אפקטים ועוד.
 • שלב מס' 5: הקש על "Go Live"

תקבל ספירה לאחור של שלוש שניות לפני שהסרטון שלך מתחיל. אם כפתור זה לא יופיע, ודא שעמדת בכל הדרישות עבור TikTok LIVE. אם יש לך, ייתכן שיותר מדי שידורים חיים מתרחשים בו-זמנית. נסה שוב כעבור כמה דקות.

איך לעבור לשידור חי ב-TikTok בלי 1000 עוקבים

נכון לעכשיו, יש "טריק" כדי לפתוח את הגישה ל-TikTok Live ללא דרישת 1,000 עוקבים. הנה מה לעשות:

 • הקש על תפריט ההמבורגרים בפינה השמאלית העליונה של הפרופיל שלך כדי לעבור להגדרות החשבון שלך.
 • לחץ על "דווח על בעיה".
 • הקש על "אני לא יכול להתחיל TikTok LIVE."
 • כשתישאל אם הבעיה שלך נפתרה, בחר לא.
 • בתיבה "שלח לנו את המשוב שלך", כתוב משהו בסגנון:
 • שלום לך, אני לא יכול לגשת ל-TikToK Live. תוכל בבקשה להפעיל את זה עבורי?
 • לחץ על שלח, ותהיה לך גישה ל-TikTok Live בעוד כיומיים.

להלן השלבים לכניסה לשידור חי ב-TikTok ללא 1000 עוקבים, עם צילומי מסך:

 • שלב מס' 1: הקש על תפריט ההמבורגרים בפינה השמאלית העליונה של הפרופיל שלך כדי לעבור להגדרות החשבון שלך:
 • שלב מס' 2: הקש על "דווח על בעיה".
 • שלב מס' 3: הקש על "אני לא יכול להתחיל LIVE."
 • שלב מס' 4: כשנשאל אם הבעיה שלך נפתרה, בחר לא.
 • שלב מס' 5: בתיבה "שלח לנו את המשוב שלך", כתוב משהו בסגנון:
 • שלום לך, אני לא יכול לגשת ל-TikToK Live. תוכל בבקשה להפעיל את זה עבורי?
 • שלב מס' 6: לחץ על שלח, ותהיה לך גישה ל-TikTok Live תוך 24-72 שעות.

טיקטוק לייב טיפים/שיטות עבודה מומלצות

1 – יש לך מטרה

גלה מה אתה רוצה להוציא מה-TikTok LIVE שלך. האם אתה רוצה לשתף משהו ספציפי עם הקהל שלך, לקדם מוצר חדש, להוביל תנועה לאתר שלך, או פשוט להתחבר לקהילה שלך? האפשרויות כאן הן אינסופיות, והגדרת המטרה שלך לפני העלייה לשידור חי מבטיחה שהשידור החי שלך הוא מכוון ולמעשה מועיל לאסטרטגיית השיווק שלך.

2 – בחר נושא רלוונטי

ברגע שיש לך את המטרה שלך, הגיע הזמן לבחור נושא שיעזור לך להשיג את המטרה הזו. הנושא שלך צריך להיות מפתה. אם המטרה שלך הייתה לקדם את המוצר החדש שלך, נושא עשוי להיות איך העוקבים שלך יכולים להשתמש במוצר כדי לפתור בעיה נפוצה. אולי תרצה גם לבחור נושא רחב יותר לחודש ולאחר מכן לבצע שידור חי שבועי בנושאי משנה.

3 – מבנה את החיים שלך

אם אתה רוצה לשמור על מעורבות הקהל שלך עד שתתנתק מהשידור החי שלך, אתה צריך מבנה. תכנן כיצד תתחיל, תעבור ותסיים את החיים שלך לפני שתלחץ על הלחצן האדום GO. בדרך כלל מומלץ להתחיל באמירת שלום ולהציג את עצמך בפני צופים חדשים. ברגע שהרבה אנשים יצטרפו, הסבירו את נושא השידור החי.

אמצע הזרם החי שלך יכול להיות מובנה איך שתרצה – הוא רק צריך לזרום בצורה הגיונית ותשמור על מעורבות המשתמשים. דוגמאות כוללות שלבים בסרטון הדרכה או מפגש שאלות ותשובות.

4 – שמור את זה עד ~30 דקות

תכנן מראש כמה זמן אתה רוצה להשקיע ב-live. 30 דקות הן מגבלת זמן מקסימלית טובה שכדאי לזכור, מכיוון ש-TikTok מכוון לתוכן קצר יותר (כן, גם כשמדובר בשידורים חיים). אתה רוצה מספיק זמן כדי להשיג את המטרה שלך, אבל אתה גם רוצה לשמור אותו קצר כדי שהצופים יישארו בסביבה עד שתהיה מוכן להגיד ביי. תכנון משך הזמן שלך מראש עוזר לך לפקוח עין על השעון בזמן הצילום. כך, אתה יודע מתי אתה צריך למהר ולעבור לקטע הבא של השידור החי שלך.

5 – צא לשידור בזמן הנכון

אם כבר מדברים על זמן, ודא שאתה עובר לאוויר בזמן שרוב המשתמשים שלך מחוברים. זה יבטיח שתקבל את מירב הלייקים והמעורבות. אתה יכול לגשת למידע זה בקטע 'פעילות עוקבים' בניתוח ה-TikTok שלך. ההיגיון כאן מדבר בעד עצמו.

6 – התרחק מתסריטים

כן, חשוב לתכנן מראש. עם זאת, אל תתנו לסרטונים שלכם להרגיש תסריטאים. חלק מהקסם של TikTok הוא האותנטיות של התוכן הגולמי. אם הזרמים החיים שלך מרגישים נוקשים ותסריטאים, ייתכן שהם לא יהדהדו טוב עם קהל ה-TikTok שלך. החיים שלך צריכים להיות מובנים כך שהם מספקים ערך לך ולקהל שלך, אבל מזדמנים מספיק כדי לטפח חיבור אורגני.

7 – תן דגש על האיכות

אין לייצר יותר מדי TikToks, כולל סטרימינג בשידור חי. זה לא אומר שסרטון באיכות גבוהה הוא לא חובה. ודא שהשידורים החיים שלך יופיעו כמה שיותר איכותיים על ידי צילום בתאורה טובה (מול חלון יעבוד מצוין), בדיקת איכות הסאונד והימנעות מהפרעות רועשות ושימוש בחיבור אינטרנט מוצק.

8 – תן לצופים את השלבים הבאים

תקבל תוצאות טובות יותר מהחיים שלך אם תכלול קריאה לפעולה לפני היציאה. חזור על כל מה שרצית שהצופים שלך ייצאו מהחיים, ואז ספר להם מה הם יכולים לעשות כדי ללמוד עוד. דוגמאות כוללות בקשת מעקב או הפניית משתמשים לאתר שלך.

9 – הפוך אותו לאינטראקטיבי

כפי שהזכרנו לעיל, המטרה העיקרית של TikTok live היא ליצור אינטראקציה עם משתמשים בזמן אמת. שימו לב לשאלות וענו עליהן. תודה לעוקבים חדשים על העוקבים אחריך ועל כל מתנות שתקבל במהלך ההקלטה שלך. חלק מהחיים של TikTok מבוססים אך ורק על בקשות צופים.

רעיונות ודוגמאות לטיקטוק לייב

 1. עשה אתגר
  נסה אתגר בשידור חי. אתה יכול אפילו להראות את מאחורי הקלעים של צילום TikTok בפועל בשידור חי – אתה רק צריך לצלם במכשירים נפרדים.
 2. צלם שאלות ותשובות בשידור חי
  אסוף שאלות מראש או המתן עד שהן יופיעו בתגובות הזרם החי שלך, ואז ענו על העסיסיות ביותר כדי לבנות מערכת יחסים חזקה יותר עם הקהל שלך.
 3. ראיונות מארח
  אירוח ראיונות עם משתמשי TikTok אחרים היא דרך מהנה להגדיל את טווח ההגעה שלך תוך מתן ערך לקהל שלך. ומי יודע, אולי אפילו תגיע ל-FYP. כמו כן, שים לב שהגדלת טווח ההגעה שלך לא חייבת להיות ראיון עם יוצר אחר – אתה יכול לשתף פעולה על ידי ביצוע אתגר ביחד, שאלות ותשובות משותפות, או סתם על ידי צ'אט על נושא רלוונטי לשני הקהלים.
 4. בקשו משוב
  Live הוא מקום מצוין לבחון תוכן ורעיונות חדשים ולאמוד את תגובות הקהל שלך. אתה אפילו יכול לשאול ישירות בשידור החי אם העוקבים שלך חושבים שרעיון התוכן החדש שלך מנצח (או שזה פלופ).
 5. סיור מאחורי הקלעים
  קח את הקהל שלך אל מאחורי הקלעים, הראה להם איך זה נראה כשאתה יוצר תוכן או מנהל את העסק שלך.
 6. לדון באירועים אקטואליים
  הקהל שלך חי באותו עולם שאתה חי. אם אירועים אקטואליים בעולם או הנישה שלך חושבים על דעתך, רוב הסיכויים שגם העוקבים שלך חושבים עליהם.

לסיכום

טיקטוק לייב היא דרך נפלאה להתחבר לקהילה שלך, לבנות קהל ולהוביל תנועה לאתר שלך. החלק הכי טוב הוא כמה זה קל! אין צורך לערוך – כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתייצב מול המצלמה ולהתחיל לדבר. אתה עלול להרגיש ביישן בהתחלה, והבאת חבר (או אפילו עוקב) לזרם החי שלך איתך יכול לעזור בזה.

אם עדין אין לכם טיקטוק, תוכלו לצפות במדריך הבא איך להוריד טיקטוק למחשב.

מעוניינים להטיס את העסק או הפרופיל בטיקטוק?
מלאו את הטופס למטה וניצור אתכם קשר בהתאם
ניווט מהיר

הצטרפו לקורס טיק טוק לעסקים של
קאט 360°
ליצירת תוכן ויראלי

והתחילו את הצעד הראשון בדרך לקריירה
ויראלית ועצמאות כלכלית כבר היום!
הנחת מחזור ראשון - עד גמר המקומות
360₪ בלבד!
או ב-120₪ ב-3 תשלומים
מלאו את השם, מייל, טלפון נייד ועברו לעמוד סליקה מאובטח