איך להחזיר עמוד טיקטוק שנחסם

איך להחזיר עמוד טיקטוק שנחסם

אין דבר מפחיד יותר מאשר להתעורר ולראות שחשבון הטיקטוק שלך סגור לצמיתות. בחודשים האחרונים, טיקטוק השעתה באופן פעיל חשבונות של משתמשים. בעוד שהסיבות לחסום חשבונות שונות בין מקרה למקרה, משתמשים רבים הפכו להיות מתוסכלים עקב פעולה בלתי צפויה זו.

כמובן, אם למישהו יש 100-200 עוקבים, לא יהיה אכפת לו מהאיסור בכלל (או פחות אכפת). אבל, אדם שמפרסם תוכן מדי יום וזוכה למעקב הגון ב-TikTok, סביר להניח שירגיש מתוסכל בגלל שנחסם.

החדשות הטובות הן שאתה יכול לשחזר את חשבון הטיקטוק שלך בקלות. במדריך זה, אנו הולכים לדון מדוע חשבונות טיקטוק נחסמים ומה לעשות אם חשבון TikTok שלך נחסם לצמיתות.

 • אם אתם חדשים לפלטפורמה ולא יודעים מה זה טיקטוק בקישור הבא הכנו לכם הסבר מפורט.

מדוע חשבון הטיקטוק שלי נחסם לצמיתות?

בעיקרון, טיקטוק התחילה לאסור חשבונות לאחר ששילמה 5.3 מיליון דולר כעמלת הסדר ל-FTC (נציבות הסחר הפדרלית). עמלת פשרה זו נגבתה מכיוון שטיקטוק הפרה את חוק הגנת הפרטיות של ילדים באינטרנט.

מוקדם יותר כל אחד יכול היה ליצור חשבון בפלטפורמה ולהתחיל לפרסם את קטעי התוכן שלו. אבל, לאחר ההסדר עם FTC, טיקטוק נאלצה לחסום את כל המשתמשים מתחת לגיל 13. אמנם זה דבר טוב להגן על הפרטיות המקוונת של ילדים, משתמשים רבים נחסמו מחוץ לחשבונות שלהם, גם אם גילם היה מעל הגיל המומלץ.

זה קרה מכיוון שמשתמשים אלה הקימו חשבונות עם תאריך לידה מזויף או שלא יכלו לספק תעודה מזהה מאומתת ממשלתית כדי לאמת את גילם. ישנם בני נוער רבים הנופלים בין קבוצת הגיל של 14-18.

הבעיה עם המשתמשים האלה הייתה שהם היו כשירים מבחינה חוקית להשתמש במדיה החברתית של טיקטוק, אבל לרובם לא היה מקור לאימות גילם. אז למרות היותם מבוגרים כחוק, סביר להניח שהחשבונות שלהם נחסמו על ידי TikTok.

סיבה נוספת לכך ש-TikTok עשויה לחסום חשבון היא שהאדם מפרסם תוכן פוגעני בפלטפורמה. ל-TikTok יש הנחיות מסוימות לגבי סוג התוכן שאתה יכול לפרסם. ואם אתה לא עומד בהנחיות האלה, יש סבירות עצומה שיחסמו לצמיתות את חשבונך. במצב זה, גם הסיכוי לשחזר את החשבון נמוך במעט.

איך לשחזר חשבון טיקטוק?

אז, עכשיו כשאתה יודע למה חשבונות טיקטוק נחסמים, בואו נראה איך להחזיר חשבון טיקטוק שנחסם לצמיתות. ישנן דרכים שונות לשחזר את חשבונך ותצטרך לבחור את הדרכים הנכונות בהתאם למצב שלך.

 • צור קשר עם תמיכת הלקוחות של החברה

אם החשבון שלך נחסם באופן זמני, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות הרשמית של החברה. כאשר חשבון נחסם זמנית, המשתמש יקבל אימייל מטיקטוק. במקרה זה, אתה יכול לחכות 24-48 שעות (עד שחשבונך ישוחזר) או ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות הרשמית בנוגע לבעיה.

לחיצה על כפתור עזרה בדף הבית של טיקטוק
לחיצה על כפתור עזרה בדף הבית של טיקטוק
ערעור על החלטה של חשבון שנחסם
ערעור על החלטה של חשבון שנחסם

כדי ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות הרשמית של TikTok, הפעל את אפליקציית TikTok במכשיר שלך:

 • שלב 1: עבור אל "פרופיל" תחילה.
 • שלב 2: לאחר מכן, עבור אל האפשרות "פרטיות והגדרות".
 • שלב 3: בסיום, פשוט הקש על "דווח על בעיה".
 • שלב 4: לאחר מכן, לחץ על האפשרות שאומר "בעיית חשבון"
 • שלב 5: לבסוף, הקש על "הוסף אימייל".

כעת, ציין בקצרה את הבעיה שלך והמתן שתמיכת הלקוחות תיצור קשר בחזרה. באופן כללי, לתמיכת הלקוחות הרשמית לוקח 6-8 שעות להגיע לשאלות הלקוח.

שלח ערעור באימייל אל TikTok

אם אתה לחוץ להחזיר את חשבון הטיקטוק החסום שלך או שאתה לא מקבל תשובה מתמיכת הלקוחות לאחר 6-8 שעות, אתה יכול לנסות לשלוח ערעור באימייל לטיקטוק. אבל אתה צריך לוודא שאתה לא מפר את הנחיות Tiktok, אתה חושב שהאיסור הוא רק אי הבנה. במקרה זה, אתה יכול פשוט להסביר את הטענות שלך בפירוט, לספק מידע רב ככל האפשר, ולספר להם מדוע אתה חושב שהחסימה של החשבון שלך אינה הוגנת. אל תשתמש בדיבור שנאה ותהיה מנומס.

להלן כמה אימיילים תפעוליים ראשיים של TikTok לעיון:

 1. [email protected]
 2. [email protected]
 3. [email protected]
 4. [email protected]
 5. [email protected]

ספק הוכחה לגיל שלך

במקרה שהחשבון שלך נאסר עקב מגבלות גיל, אתה תמיד יכול לספק הוכחה מזהה כדי לאמת את גילך. ישנם משתמשים רבים שהזינו גיל שגוי בעת הגדרת חשבונות ה-TikTok שלהם. כעת, מכיוון שהגילאים הללו לא היו מדויקים, החשבונות שלהם נאסרו.

אבל, TikTok נתנה הזדמנות לכל המשתמשים האלה לשתף הוכחה מזהה ממשלתית ולאמת את גילם. אז אם יש לך הוכחה מזהה, אתה יכול לשחזר בקלות את חשבון ה-TikTok האסור שלך על ידי שיתוף זה עם תמיכת הלקוחות הרשמית ב- TikTok.

השתמש ב-VPN

בחודשים האחרונים, מדינות רבות אסרו על TikTok. אם אתה אזרח של מדינה אחת כזו, לא תוכל לגשת ל-TikTok כלל. כי מנהל הרשת שלך היה חוסם את הפלטפורמה.

במצב זה, תצטרך לעקוב אחר גישה אחרת כדי להחזיר חשבון TikTok חסום לצמיתות. אחד הפתרונות הנוחים ביותר הוא שימוש בתוכנת VPN מקצועית.

VPN (רשת פרטית וירטואלית) יסתיר את כתובת ה-IP שלך ותוכל לגשת לחשבון TikTok ללא כל טרחה. עם זאת, חשוב לבחור את כלי ה-VPN המתאים. כיום, ישנם מאות VPNs זמינים עבור iOS ואנדרואיד. אבל, רק מעטים מהם מקיימים את מה שהם מבטיחים. לכן, הקפד לעשות את המחקר שלך לפני בחירת כלי VPN.

כמו כן, כאשר תשתמש בתוכנת VPN כדי להשתמש ב- TikTok, העדכון שלך יקבל תוכן שונה לפי המיקום שתבחר. אז זה משהו שתצטרך להתפשר בזמן השימוש ב-VPN.

איזה סוג של תוכן טיקטוק חוסמת?

כפי שציינו קודם, אתה צריך לבדוק אם הסרטונים/התוכן שלך מפרים את ההנחיות שלהם, אבל האם אתה יודע איזה תוכן נוגד את הנחיות TikTok? בדוק למטה:

 1. משהו שמאיים על ביטחון הציבור
 2. תוכן מיני בוטה
 3. תוכן שמתאר או מפאר פגיעה עצמית
 4. תוכן אלים או גרפי
 5. תוכן המקדם פעילויות לא חוקיות
 6. איומי סחיטה
 7. ספאם, התחזות ומידע מוטעה

לסיכום

אז, כך ניתן להחזיר חשבון טיקטוק שנחסם לצמיתות. טיקטוק היא אחת מפלטפורמות שיתוף הווידאו הפופולריות ביותר כרגע. אתה יכול לשתף קליפים קצרים ולהשיג עוקבים עצומים ב-TikTok. למעשה, אנשים רבים אפילו עשו את הקריירה שלהם ב-TikTok עצמו. עם חשיבות כזו בעולם של היום, זה יהיה מתסכל מאוד עבור כל אחד לשמוע את החדשות על חסימת החשבון שלו.

אם אותו דבר קרה לך, הקפד לבצע את השיטות שהוזכרו לעיל כדי לשחזר את חשבון הטיקטוק שלך. עכשיו, כשאתם בקיאים היטב במה לעשות ויש לכם רעיון לגבי כל הסיטואציה, נשמח אם תוכלו לשתף את דעותיכם על הפוסט הזה. אם אתם רוצים עוד נושאים כאלה, הישארו מעודכנים איתנו ואנו מבטיחים לספק לכם עוד ידע.

מעוניינים להטיס את העסק או הפרופיל בטיקטוק?
מלאו את הטופס למטה וניצור אתכם קשר בהתאם
ניווט מהיר

הצטרפו לקורס טיק טוק לעסקים של
קאט 360°
ליצירת תוכן ויראלי

והתחילו את הצעד הראשון בדרך לקריירה
ויראלית ועצמאות כלכלית כבר היום!
הנחת מחזור ראשון - עד גמר המקומות
360₪ בלבד!
או ב-120₪ ב-3 תשלומים
מלאו את השם, מייל, טלפון נייד ועברו לעמוד סליקה מאובטח